GERİ

28 Mart 2005 tarihinde yayınlanan dördüncü programımız

Dördüncü programımızda Hem. Leyla Hacıosmanoğlu ve Dr. Mustafa Sütlaş stüdyoda Av. Tunç Demircan ise evinde ve telefon başındaydı.

Bu programımızda halen sinemalarda oynayan "İçimdeki Deniz" adlı filmden yola çıkarak "ötanazi" konusunu tüm boyutlarıyla ele aldık.

Bir kaza sonucu boynundan aşağısı felç olan bir kişinin "ölme isteği"nin "ölme hakkı" olarak anlatıldığı bu filmde; bu talebin gerek etik, gerekse hukuksal bakımdan, ülkemiz ve dünyanın çeşitli ülkelerinde geçerli olup olmadığı konusunda dinleyicilerimizi bilgilendirdik.

Saat 20.27'de verilen reklam arasının ardından sanatçı Volkan Konak'ın Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yitirdiği bir yakını için bestelediği "Herkesin bir derdi var" adlı şarkıyı sundu.

Programın son bölümünde stüdyo telefonumuzu dinleyicilerimizin katkı ve katılımı için yine açtık, ancak süre çok azdı ve bu nedenle olmalı arayan olmadı.

Bundan sonra da katkı ve katılımınızı bekliyoruz....

YÖN FM'in kumanda masasına bağlı telefonunun numarası 0212-253 33 33. Program sırasında bizleri bu numaradan arayıp programımıza katılabilirsiniz.

GERİ

 

BU SİTENİN HER HAKKI MAHFUZDUR.
ANCAK KAYNAK BELİRTEREK ALINTI YAPILABİLİR.